REZERWUJZADZWOŃLOKALIZACJA
Flauta - Boże Ciało
Opis

Dom Wczasowy Flauta - przy plaży

Wypoczynek w komfortowych warunkach.

Flauta to nowoczesny, zapewniający pobyt w komfortowych warunkach obiekt, zlokalizowany w zacisznej, otoczonej zielonymi lasami okolicy Niechorza. Gustownie urządzone wnętrza, doskonale i kompleksowo wyposażone pokoje, miła obsługa, dobra kuchnia i bliskość morza to to, na co liczyć mogą goście odwiedzający Dom Wczasowy Flauta.Obiekt znajduje się 200 metrów od bezpośredniego zejścia na szeroką, piaszczystą plażę oraz 30 metrów od brzegów objętego rezerwatem ornitologicznym, niezwykle malowniczego jeziora Liwia Łuża.

Ponadto, goście ośrodka mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi, miejsce do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. Wszystko to gwarantuje udany, wygodny i bezpieczny wypoczynek w komfortowych warunkach.

Goście apartamentu Flauta nad morzem (miejscowość Niechorze) mogą liczyć na basen funkcjonujący na terenie obiektu.
Doba hotelowa: 1600 - 1100
Cennik

Flauta Niechorze zapewnia wakacyjny pobyt w atrakcyjnej cenie. Dostępne terminy i aktualne ceny możecie Państwo sprawdzić klikając przycisk rezerwacji. Zapraszamy także do kontaktu z nami!


Pakiety

Zobacz oferty specjalne, które czekają na Ciebie w Flauta.

Lokalizacja

Noclegi

W Niechorzu ofertę na Boże Ciało mają też apartamenty.

Atrakcje

W razie złej pogody na Boże Ciało w okolicy Flauta są liczne atrakcje.

Flauta - mamy coś specjalnego na Boże Ciało 2024


Turysta odwiedzający Niechorze i Pomorze Zachodnie z okazji Bożego Ciała i wybierający na nocleg Flauta może liczyć na atrakcje nad morzem. Niechorze w woj. zachodniopomorskim posiada rozbudowaną bazę gastronomiczną nad morzem i noclegową o różnych cenach - Flauta apartament cena. Bożemu Ciału 2024 w Flauta w Niechorzu z pewnością nie zabraknie możliwości do tego, aby przyjemnie na ul. Leśnej 2 odpocząć. 

Wyślij zapytanie

Flauta